Formularz kontaktowy
Proszę wybrać temat
Proszę wybrać lokalizację
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać nr telefonu lub email
Proszę podać nr telefonu lub email

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

Informacja dotycząca celów i zasad przetwarzania danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu oraz przysługujących uprawnieniach w tym zakresie znajduje się w Polityce prywatności Inchcape Motor Polska sp. z o.o.

Zaznacz zgody na komunikację marketingową

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych dotyczących produktów i usług świadczonych oferowanych przez Bravoauto na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, za pośrednictwem:

Administratorem danych osobowych osób, które wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji handlowych jest Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa. Cele i zasady przetwarzania danych osobowych oraz informacja o przysługujących uprawnieniach dostępna jest w Polityce prywatności IMP dostępnej na stronie https://bravoauto.pl/polityka-prywatnosci, w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem gdpr@bravoauto.pl

W każdym czasie możecie Państwo zmienić swoje preferowane kanały komunikacji lub wycofać wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji handlowych ze skutkiem przyszłym, pisząc pod adres gdpr@bravoauto.pl lub kontaktując się z nami w inny sposób.

 

Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Header
Więcej niż dobra praca!
Wybierz kurs na lepszą przyszłość
i dołącz do zespołu Bravoauto.
Wybierz kurs na lepszą
przyszłość i dołącz
do zespołu Bravoauto.
Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym partnerem, oferującym usługi sprzedaży oraz odkupu używanych samochodów wszystkich marek, będącym częścią marki Inchcape Polska.

Budzimy pasję do motoryzacji i odkrywamy ją na nowo. U nas znajdziesz miejsce zarówno do rozpoczęcia swojej drogi zawodowej, jak i do zmiany aktualnej ścieżki rozwoju. Sięgnij po nowe możliwości i przekonaj się, że Bravoauto to więcej niż dobra praca.

Więcej niż dobry start!
Rozpocznij karierę z pole position.

Gdzie lepiej zacząć, jak nie w miejscu, które łączy pasję, dynamizm i możliwości? Bravoauto zapewni Ci korzystny start, gwarantując nie tylko jasno określoną ścieżkę kariery, ale również program mentoringowy, a nawet czterodniowy tydzień pracy!

Więcej niż dobry start!
Więcej niż nowe perspektywy!
Więcej niż nowe perspektywy!
Znajdź się w miejscu, w którym chciałbyś być.

Zmiana na lepsze? Dla nas liczysz się Ty, dlatego dajemy Ci poczucie wpływu z realną szansą na rozwój. A żeby ułatwić Twoją codzienną pracę, zapewniamy możliwość ubezpieczenia na życie oraz kupna pojazdów i skorzystania z leasingu na motocykle na preferencyjnych warunkach.

Więcej niż korzystny wybór!
Zyskaj wszystko, czego potrzebujesz.

Obszerne możliwości rozwoju to nie wszystko. Dbamy również o Twoje pozostałe potrzeby, zapewniając prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, system benefit oraz 50% zniżki na akcesoria BMW. Wszystko po to, by praca mogła być jeszcze bardziej przyjemna!

Więcej niż korzystny wybór!

Szukasz innej pracy? Wyślij nam swoje CV!

×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online