Formularz kontaktowy
Proszę wybrać temat
Proszę wybrać lokalizację
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać nr telefonu lub email
Proszę podać nr telefonu lub email

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

Informacja dotycząca celów i zasad przetwarzania danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu oraz przysługujących uprawnieniach w tym zakresie znajduje się w Polityce prywatności Inchcape Motor Polska sp. z o.o.

Zaznacz zgody na komunikację marketingową

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych dotyczących produktów i usług świadczonych oferowanych przez Bravoauto na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, za pośrednictwem:

Administratorem danych osobowych osób, które wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji handlowych jest Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa. Cele i zasady przetwarzania danych osobowych oraz informacja o przysługujących uprawnieniach dostępna jest w Polityce prywatności IMP dostępnej na stronie https://bravoauto.pl/polityka-prywatnosci, w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem gdpr@bravoauto.pl

W każdym czasie możecie Państwo zmienić swoje preferowane kanały komunikacji lub wycofać wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji handlowych ze skutkiem przyszłym, pisząc pod adres gdpr@bravoauto.pl lub kontaktując się z nami w inny sposób.

 

Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Header

O nas

Bravoauto to profesjonalny i doświadczony partner, oferujący usługi sprzedaży oraz odkupu używanych samochodów wszystkich marek.

Dostępne w ofercie pojazdy są drobiazgowo sprawdzane pod kątem ponad 120 punktów kontrolnych, ich jakość potwierdzona jest certyfikatem oraz zabezpieczona 24-miesięczną gwarancją. Każdy z zakupionych w Bravoauto samochodów może zostać zwrócony w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

W stałej ofercie Bravoauto znajduje się około 500 samochodów używanych wszystkich marek.

W lokalizacjach Bravoauto można nie tylko kupić, ale także odsprzedać swój samochód. Doświadczeni eksperci wyceniają auta dowolnej marki, przedstawiając najkorzystniejszą ofertę i szybko finalizując proces sprzedaży.

Bravoauto świadczy kompleksowe usługi dla Ciebie i Twojego samochodu.

Sprawiamy, że zakup pojazdu używanego nie różni się od kupna nowego auta, prosto z salonu. W Bravoauto możesz skorzystać z różnorodnych form finansowania, ubezpieczenia, skorzystać z usług detailingu czy zakupić dodatkowe akcesoria, jak koła i opony.

Bravoauto jest częścią firmy Inchcape Polska, która jest obecna na polskim rynku od 2004 roku.

Inchcape Polska zajmuje się sprzedażą samochodów i motocykli marki BMW oraz samochodów MINI. Oprócz oferty sprzedażowej, Inchcape Polska oferuje również cały wachlarz usług związanych z serwisem samochodów BMW i MINI, a także Jaguar i Land Rover.

Inchcape Polska należy do Inchcape, największej światowej grupy rynku motoryzacyjnego. Prowadzi sprzedaż samochodów i motocykli w ponad 40 krajach i na 6 kontynentach.

Dzięki temu, że Bravoauto należy do tak doświadczonej, profesjonalnej i silnej Grupy, może świadczyć usługi najwyższej jakości, zapewniając bezpieczny i przyjazny proces zakupu lub sprzedaży samochodu.

Bravoauto posiada trzy punkty: w Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu, a wkrótce otwarte zostaną kolejne lokalizacje.

×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online