Formularz kontaktowy
Proszę wybrać temat
Proszę wybrać lokalizację
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać nr telefonu lub email
Proszę podać nr telefonu lub email

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

Informacja dotycząca celów i zasad przetwarzania danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu oraz przysługujących uprawnieniach w tym zakresie znajduje się w Polityce prywatności Inchcape Motor Polska sp. z o.o.

Zaznacz zgody na komunikację marketingową

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych dotyczących produktów i usług świadczonych oferowanych przez Bravoauto na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, za pośrednictwem:

Administratorem danych osobowych osób, które wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji handlowych jest Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa. Cele i zasady przetwarzania danych osobowych oraz informacja o przysługujących uprawnieniach dostępna jest w Polityce prywatności IMP dostępnej na stronie https://bravoauto.pl/polityka-prywatnosci, w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem gdpr@bravoauto.pl

W każdym czasie możecie Państwo zmienić swoje preferowane kanały komunikacji lub wycofać wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji handlowych ze skutkiem przyszłym, pisząc pod adres gdpr@bravoauto.pl lub kontaktując się z nami w inny sposób.

 

Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Strona Główna Lokalizacje

Samochody używane Poznań - Bravoauto

Adres

ul. Wschodnia 4
62-080 Swadzim

Adres e-mail: kontakt@bravoauto.pl
Telefon: +48 666 456 789

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 8.00 - 19.00
sobota: 09.00 - 16.00

Profesjonalny punkt z samochodami używanymi Poznań

Bravoauto to miejsce z samochodami używanymi w Poznaniu, oferujący możliwość zakupu i odkupu używanych aut najlepszych marek. Nasze punkty należą do grupy Inchcape, która jest największym niezależnym dystrybutorem w branży motoryzacyjnej na świecie. Od ponad 30 lat prowadzi swoją działalność w 40 krajach, specjalizując się w sprzedaży marek BMW i MINI. Bravoauto korzystając z profesjonalnego doświadczenia Inchcape, dostarcza swoim klientom usługi najwyższej jakości w sposób kompleksowy, przyjazny i bezpieczny. Samochody używane sprzedajemy w Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

Kup samochód używany z gwarancją

To co wyróżnia markę Bravoauto, to sprzedaż samochodów używanych z gwarancją w Poznaniu. Oznacza to, że każdy pojazd posiada certyfikat przyznawany po drobiazgowym audycie. Stan techniczny i wizualny auta musi być potwierdzony pod kątem 120 punktów kontrolnych. Wystawiony certyfikat daje 24-miesięczną gwarancję, a każdy zakupiony pojazd można zwrócić w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

Twój dealer samochodów używanych w Poznaniu

Bravoauto oferuje już około 500 modeli samochodów używanych różnych marek. Dajemy klientom możliwość nie tylko zakupu, ale i odsprzedaży swojego auta. Nasi eksperci zajmują się wyceną aut, znalezieniem korzystnej oferty i finalizacją sprzedaży.

Jako profesjonalny dealer samochodów używanych w Poznaniu chcemy, aby zakup auta „z drugiej” ręki był jak najbardziej zbliżony do zakupu nowego auta z salonu. Dlatego poza wystawieniem certyfikatu i gwarancji oferujemy korzystne formy finansowania i ubezpieczenia. Poza tym w naszym salonie samochodów używanych w Poznaniu oferujemy usługi detailingu oraz zakup akcesoriów i części samochodowych.

×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online