Formularz kontaktowy
Proszę wybrać temat
Proszę wybrać lokalizację
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać nr telefonu lub email
Proszę podać nr telefonu lub email

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

Informacja dotycząca celów i zasad przetwarzania danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu oraz przysługujących uprawnieniach w tym zakresie znajduje się w Polityce prywatności Inchcape Motor Polska sp. z o.o.

Zaznacz zgody na komunikację marketingową

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych dotyczących produktów i usług świadczonych oferowanych przez Bravoauto na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, za pośrednictwem:

Administratorem danych osobowych osób, które wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji handlowych jest Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa. Cele i zasady przetwarzania danych osobowych oraz informacja o przysługujących uprawnieniach dostępna jest w Polityce prywatności IMP dostępnej na stronie https://bravoauto.pl/polityka-prywatnosci, w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem gdpr@bravoauto.pl

W każdym czasie możecie Państwo zmienić swoje preferowane kanały komunikacji lub wycofać wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji handlowych ze skutkiem przyszłym, pisząc pod adres gdpr@bravoauto.pl lub kontaktując się z nami w inny sposób.

 

Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Strona Główna Lokalizacje

Samochody używane Wrocław - Bravoauto

Adres

al. Karkonoska 45
53-015 Wrocław

Adres e-mail: kontakt@bravoauto.pl
Telefon: +48 666 456 789

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9.00 - 19.00
sobota: 09.00 - 16.00

Profesjonalny sprzedawca samochodów używanych Wrocław

Bravoauto to miejsce z samochodami używanymi we Wrocławiu z możliwością zakupu i odkupu samochodów różnych marek. W naszych lokalizacjach znajduje się już blisko 500 modeli aut „z drugiej ręki”. Marka Barvoauto należy do międzynarodowej grupy Inchcape-lidera w sprzedaży w branży motoryzacyjnej, działającego na rynku od ponad 30 lat. Korzystając z tego doświadczenia, dostarczamy klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, a proces zakupowy odbywa się zawsze w sposób przyjazny i bezpieczny. Punkty z samochodami używanymi Bravoauto znajdziesz we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

Prosty zakup samochodów używanych Wrocław

W Bravoauto zakup samochodów używanych z gwarancją we Wrocławiu nie różni się od zakupu nowego auta z salonu. Każdy pojazd jest szczegółowo sprawdzany przez naszych ekspertów. Aby pomyślnie przeszedł kontrolę i otrzymał certyfikat, musi spełnić szereg wymogów wizerunkowych i technicznych. Sprawdzone auto otrzymuje certyfikat i 24-miesięczną gwarancję. Masz również prawo do zwrotu zakupionego samochodu w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

Zaufany dealer samochodów używanych we Wrocławiu

Salon aut używanych Bravoauto we Wrocławiu to miejsce, gdzie znajdziesz sprawdzone auto „z drugiej ręki” lub odsprzedasz używany samochód. Doświadczeni pracownicy wyceniają auto, przygotowują korzystną ofertę i finalizują sprzedaż. Jako profesjonalny dealer samochodów używanych we Wrocławiu stawiamy na kompleksową obsługę. Oferujemy korzystne finansowanie zakupu, pakiet ubezpieczeń oraz możliwość zakupu części i akcesoriów samochodowych.

×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online